Droga przemiany

DROGA PRZEMIANY (spotkanie pierwsze) – autorskie warsztaty Katarzyny Rudnickiej.


Zapraszam na wycieczkę po niezwykłym nieodkrytym lądzie. Po krainie, która czekała tysiące lat na Wasze odkrycie. Miejsce Nowej Ziemi i Nowej Energii. Czyste, piękne, dziewicze i subtelnie bezpieczne miejsce tworzenia Nowego Życia i Nowych Was.  W drodze do tego lądu Wasze pojmowanie samego siebie i tego kim jesteście bardzo się zmieni. 


Zaprowadzę Was do miejsca gdzie staniecie się prawdziwymi Twórcami swojego Życia. Zrobię to ostrożnie ale pewnie, ponieważ dotarłam do tej krainy – znam tą drogę, znam dołki jakie się w niej pojawią, znam mylące wskazówki czy błędne znaki, które będą Was zwodzić i uwodzić. 

Poprzez nasze spotkania pomogę Wam zrozumieć dlaczego przybyliście na Ziemię. Przypomnę Wam dlaczego wybraliście tą planetę i dlaczego wybraliście te zmagania.

DROGA PRZEMIANY to cykl 12 comiesięcznych spotkań. 
Sześć spotkań z serii DROGA SERCA, na które składać się będą lekcje akceptacji i lekcje transformacji. 

Kolejne sześć spotkań – DROGA MISTRZA – to sześć praktycznych lekcji narzędzi tworzenia.

Praca, którą wykonacie i lekcje, których doświadczycie w nadchodzących miesiącach odnoszą się do zupełnie nowego sposobu tworzenia, całkowicie nowej tkaniny. Staniecie się Twórcami Nowej Energii, w której energia będzie Wam służyć. Nauczę Was waszej Boskości. I nauczę Was ją akceptować bez lęku a z wielką dziecięcą radością.

Będziecie Życie chłeptać jak mały psiak chłepczący wodę w miski. I będziecie się śmiać i radować jak dzieci. Każdego Waszego Nowego Dnia. Ponownie będzie chciało Wam się żyć i tworzyć! Życie już na zawsze przestanie być nudne! Niezwykłość cudów i dziwów jakie będą się wokół Was toczyć rozświetli Wam oczy a kolana będą się Wam uginać pod lekkością tworzenia Mistrza, którym się staniecie.
Zapraszam na Wspólną Drogę. Waszą Drogę Przemiany.