Dzień Matki w Parisel Palace

Program
początek uroczystości 26 maja godzina 16:00

SPĘDŹ To popołudnie z NAMI a

💋 zapewniamy mnóstwo wiedzy dotyczącej stylu i panujących trendów
💋 analizę typu sylwetki dla chętnych
💋 czas na zadawanie pytań i rozwianie wątpliwości związanych z ubiorem /stylem /etc..
💋 lampkę wina i przekąski
💋 mnóstwo pozytywnej energii
💋 koncert Marleny Uziębło

podczas wieczoru będziemy mieli możliwość zapoznania się z produktami
– biżuterią firmy ARAGONIT
– kosmetykami firmy TIANDE
– stoiska innych firm


Dzięki warsztatom:
✨ dowiesz się jak wizerunek wpływa na naszą pewność siebie oraz jak odbierają nas inni
✨ nauczysz się podkreślać swoje atuty, aby czuć się pięknie i wyjątkowo
✨ dowiesz się jak świadomie wybierać kolory i poznasz ich znaczenie
✨ dokonasz analizy swojej sylwetki
✨ poznasz trendy na wiosnę / lato 2019

Anna Smyk

Anna Smyk Makijażystka, stylistka, trener, producentka sesji zdjęciowych, specjalistka od kobiecych i męskich metamorfoz
Autorka projektu BEUTY MAKEOVER w Londynie. Doświadczona i utalentowana wizażystka i stylistka. Pomaga profesjonalnie zadbać o wizerunek kobiet i mężczyzn. Zajmuje się makijażem oraz indywidualnie komponuje stylizacje, dobierając odpowiednie kolory i fasony do sylwetki, unikalnych cech i temperamentu danej osoby. Posiada na swoim koncie spektakularne metamorfozy. Swoim klientom pomaga podkreślić atuty i gwarantuje, że każdy poczuje się wyjątkowo.
Ekspert w Suska MentoringWspółautorka książki „Efektywny Biznes”Główna wizażystka podczas wyborów Miss Polski UK & Ireand 2017.Nominowana w konkursie Inspiracja w polskim biznesie w Wielkiej Brytanii 2017
Obsługuje produkcje komercyjne, reklamowe i telewizyjne, sesje zdjęciowe, pokazy mody oraz eventy.Kreuje makijaże oraz stylizacje gwiazd i osób medialnych.Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując dla światowych marek: Max Factor, Bourjois i Dior.
„Konsultuję, maluję, ubieram – kreuję. Kreuję piękno, którego nośnikiem są moje klientki. Największą przyjemność daje mi uśmiech Kobiet, które zaufały mi w kwestii przemiany wizerunkowej. Każda kobieta zasługuje na szansę, by poczuć się pięknie i wspaniale! Kocham to co robię!”Prywatnie mama, żona.


Tatiana Pałucka FotografEkspert w fotografii wizerunkowej i kobiecej. Współzałożycielka i właścicielka firmy “Twoja sesja”, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych sesji fotograficznych biznesowych i kobiecych i organizuje warsztaty dla kobiet i dla firm. Współautorka programu zmiany wizerunku “Luksus bycia sobą”. Twórca okładek dla płyt Plazmatikon, Małgorzaty Markiewicz. Wystawa zdjęć “ Alchemia tańca”. Publikacji w magazynach Madame, Slow, Confashion i Modo magazine. Jestem zapraszana jako ekspertka w fotografii biznesowej i kobiecej do Radio Color i do Polskiego Radio, na konferencji dla kobiet i konferencji biznesowe.Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii. Z zamiłowania tancerka, współtwórca choreografii do spektakli “Jubileusz” i “Pokojówka” w teatrze Druga Strefa.Ukończyła również Akademię Marki z Klasą, Akademię Mentora, szkolenie Zen-coaching, Integralne Studio Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja.„Jestem mieszanką kultur i krwi – kazachskiej, rosyjskiej, ukraińskiej. Urodziłam się na bezkresnych stepach Uralu, w małej miejscowości. Często widziałam skromną tablicę Europa-Azja. Mieszkałam później w trzech krajach, kilku miastach i dlatego tak ważna dla mnie jest świadomość siebie. Luksusu bycia sobą. I taką świadomość chcę dać i pokazać w mojej pracy.”

Marlena Uziębło śpiewa piosenki legendarnej bogini sceny, Marlene Dietrich.  Z wykształcenia jest germanistką , a jej wielką pasją są język niemiecki oraz śpiew.

Przykładowe zdjęcia Tatiany Pałuckiej