Kalendarz Imprez

Maj 2019

Metamorfoza 10 wybranych Pań
25 Maja zapraszamy wybrane osoby na wieczór metamorfozy Anny Smyk. Panie które zdecydują się na metamorfozę pod okiem naszego gościa otrzymają gotowe wskazówki dotyczące waszego wizerunku, doboru strojów . Nie wiesz co ubrać? Nie wiesz w czym ci do twarzy? To może wieczorek stylowy jest dla ciebie. Anna Smyk opowie o tym jak się ubrać by podkreślić swoje atuty urody.
Dopełnieniem metamorfozy będzie sesja zdjęciowa wykonana przez Tatianę Pałucką – Eksperta w fotografii wizerunkowej i kobiecej.

Dzień Matki w Parisel Palace 26 Maja godz 16:00
Wyjątkowe wydarzenie podczas którego, nasi goście będą mieli szansę na poznanie zasad doboru stroju, Anna Smyk zapewni mnóstwo wiedzy dotyczącej stylu i panujących trendów , z jej wykładów dowiesz się jak wizerunek wpływa na naszą pewność siebie oraz jak odbierają nas inni. Zapraszamy również na warsztaty Tatiany Pałuckiej – Zapraszamy do świata kobiecości. Czym ona jest dla Ciebie? Kiedy ostatni raz dałaś czas Tobie. Czas spokoju, w którym bez wyrzutów sumienia spokojnie przyglądasz się sobie i Twoim kobiecym potrzebom? Podczas tego wyjątkowego warsztatu skorzystamy z praktyk uważnego słuchania zen-coachingu.
Na zakończenie tego wyjątkowego wieczoru odbędzie się koncert Marleny Uziębło.