Metamorfoza

Metamorfoza w cenie 470 zł ( tylko dla 10 Pań )obejmuje:
– konsultację i stylizację wykonaną przez Annę Smyk (przegląd szafy kandydatki)
– makijaż dobrany do stylizacji – wykonanie Anna Smyk
– konsultacje z fryzjerką oraz ułożenie fryzury – salon fryzjerski AFRO z Łukowa
– sesję zdjęciową po metamorfozie wykonaną przez Tatianę Pałucką
   3 portrety do kobiecej sesji zdjęciowej lub 8 zdjęć do sesji rodzinnej

Sesja metamorfoz jest zaplanowana na sobotę- cały dzień i niedziela od rana do 13:00-14:00

Anna Smyk Makijażystka, stylistka, trener, producentka sesji zdjęciowych, specjalistka od kobiecych i męskich metamorfoz Autorka projektu BEUTY MAKEOVER w Londynie. Doświadczona i utalentowana wizażystka i stylistka. Pomaga profesjonalnie zadbać o wizerunek kobiet i mężczyzn.

Zajmuje się makijażem oraz indywidualnie komponuje stylizacje, dobierając odpowiednie kolory i fasony do sylwetki, unikalnych cech i temperamentu danej osoby. Posiada na swoim koncie spektakularne metamorfozy. Swoim klientom pomaga podkreślić atuty i gwarantuje, że każdy poczuje się wyjątkowo.

Ekspert w Suska Mentoring Współautorka książki „Efektywny Biznes” Główna wizażystka podczas wyborów Miss Polski UK & Ireand 2017. Nominowana w konkursie Inspiracja w polskim biznesie w Wielkiej Brytanii 2017 Obsługuje produkcje komercyjne, reklamowe i telewizyjne, sesje zdjęciowe, pokazy mody oraz eventy. Kreuje makijaże oraz stylizacje gwiazd i osób medialnych. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując dla światowych marek: Max Factor, Bourjois i Dior.

„Konsultuję, maluję, ubieram – kreuję. Kreuję piękno, którego nośnikiem są moje klientki. Największą przyjemność daje mi uśmiech Kobiet, które zaufały mi w kwestii przemiany wizerunkowej. Każda kobieta zasługuje na szansę, by poczuć się pięknie i wspaniale! Kocham to co robię!”

Tatiana Pałucka ekspert w fotografii wizerunkowej i kobiecej. Współzałożycielka i właścicielka firmy “Twoja sesja”, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych sesji fotograficznych biznesowych i kobiecych i organizuje warsztaty dla kobiet i dla firm.

Współautorka programu zmiany wizerunku “Luksus bycia sobą”. Twórca okładek dla płyt Plazmatikon,  Małgorzaty Markiewicz. Wystawa zdjęć “ Alchemia tańca”. Publikacji w magazynach Madame, Slow, Confashion i Modo magazine. Jestem zapraszana jako ekspertka w fotografii biznesowej i kobiecej do Radio Color i do Polskiego Radio, na konferencji dla kobiet i konferencji biznesowe.

Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii. Z zamiłowania tancerka, współtwórca choreografii do spektakli “Jubileusz” i “Pokojówka” w teatrze Druga Strefa.
Ukończyła również Akademię Marki z Klasą, Akademię Mentora, szkolenie Zen-coaching, Integralne Studio Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja.

„Jestem mieszanką kultur i krwi – kazachskiej, rosyjskiej, ukraińskiej. Urodziłam się na bezkresnych stepach Uralu, w małej miejscowości. Często widziałam skromną tablicę Europa-Azja. Mieszkałam później w trzech krajach, kilku miastach i dlatego tak ważna dla mnie jest świadomość siebie. Luksusu bycia sobą. I taką świadomość chcę dać i pokazać w mojej pracy.”