Dorota Wellman w Parisel Palace

 

 

Dorota Wellman w rozmowie z Martą Klepką o życiu, pasji i kobiecości.

 

Zapraszamy serdecznie 25 stycznia 2019 (piątek) o godz.18:00 do Parisel Palace w Klimkach. 

Będzie ciekawie, inspirująco i humorem.

 

Odpowiemy na pytania: 


Jak radzić sobie za stresem

Jak motywować się do działania

Jak organizować sobie pracę

Kto jest twoim mentorem – wzorcem

Jak dbać o swój wizerunek

Dorota Welman

Dorota Wellman dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Filologii Polskiej I Historii Sztuki.

Razem z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet w programie Dzień Dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program „Miasto kobiet”. W przeszłości znana również z programów telewizyjnych m. in. „Podróże z żartem”, „Clever – widzisz i wiesz”, „Czytam, bo lubię”, „Ten jeden dzień”, „Pytanie na śniadanie”.

Laureatka licznych nagród, m. in. Wiktory w kategorii Prezenter Telewizyjny w 2010 roku, InicjaTOR 2015 (MediaTory), Europejska Nagroda Tolerancji 2014, a także wielu. Według rankingów Gazety Wyborczej i Wprost jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach.

Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes. Uhonorowana także przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców Hortensją dla Kobiety roku 2017.

Marta Klepka

Marta Klepka  – Dyrektor należącego do Grażyny Kulczyk jednego z najbardziej cenionych hoteli w Polsce i na świecie – Blow Up Hall 5050 Hotel.

Z pasją organizuje eventy w tym prestiżowy Klub Starego Browaru, który został wyróżniony Doskonałością Mody Twojego Stylu w kategorii Wydarzenie Roku, jest inicjatorką konferencji motywacyjnych i akcji charytatywnych.

Szczególnie działa na rzecz zawodowego rozwoju kobiet, współpracując m.in. z „Dress for Success” czy organizując cykl konferencji „ Szklane sufity” z Fundacją Pomiędzy. Jej mentorką jest Grażyna Kulczyk. Z wykształcenia prawniczka.

BILETY

BILET GENERAL

BILET GENERAL
BILET DLA 1 OSOBY

50 zł

BILET VIP

BILET VIP
BILET VIP (MIEJSCA BLIŻEJ SCENY)

80 zł

BILETY GRUPOWE

BILET GRUPOWY
BILET DLA GRUPY POW 10 OSÓB

40 zł

BILETY DOSTĘPNE

RECEPCJA PARISEL PALACE KLIMKI TEL 25 794 65 00  kontakt@pariselpalace.pl

SKLEP INTERNETOWY