30 listopada 2022

Jolanta Kwaśniewska w Parisel Palace

22 maja 2022 

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem relacją z wyjątkowego wydarzenia, jakim był pobyt pani Jolanty Kwaśniewskiej w naszym pałacu. Pani Jolanta to wyjątkowa osoba, nie tylko ze względu na swoje zasługi na polu społecznym, ale również ze względu na swoją elegancję, wdzięk oraz dbałość o kulturę.

 

Pani Jolanta przybyła do Parisel Palace, aby wziąć udział w spotkaniu z naszymi gośćmi, a także porozmawiać o ważnych kwestiach dotyczących Polski i Europy. W trakcie swojego pobytu miała okazję zwiedzić nasz piękny pałac, zapoznać się z historią budowli i podzielić się swoimi refleksjami na temat znaczenia dziedzictwa kulturowego. Podczas spotkania porozmawialiśmy o wielu ważnych kwestiach dotyczących Polski i Europy. Pani Jolanta podzieliła się swoimi refleksjami na temat sytuacji politycznej w Polsce oraz swoimi doświadczeniami jako pierwsza dama.

Wspólnie z panią Jolantą podziwialiśmy również piękne wnętrza pałacu oraz urokliwe krajobrazy, jakie otaczają Parisel Palace. Był to wyjątkowy czas, pełen wrażeń, spotkań i ciekawych rozmów.

Dziękujemy pani Jolancie za wspaniałą obecność, jej wizyta była dla nas niezwykłym wyróżnieniem. Parisel Palace to miejsce, gdzie kultura, sztuka i historia spotykają się w harmonii, a pobyt pani Jolanty tylko potwierdził, że nasz pałac to miejsce wyjątkowe, pełne magii i inspiracji.

 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave