WIĘCEJ

A co, gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać? Ale nie w góry ani nie nad morze tylko na sam koniec świata, w miejsce, którego nie opisują w przewodnikach, a które jest coraz bardziej znane. Około 100 km od Warszawy w woj lubelskim leży maleńka wieś Klimki,, przy drodze rosną przepiękne maki i  fioletowy łubin. Naokoło cisza jak makiem zasiał, poranna rosa na trawie, która chłodzi bose stopy i takie zachody słońca na horyzoncie, że czapki z głów. Warto tutaj przyjechać, otulić się wszechobecną zielenią i nasiąknąć tutejszym spokojem.

Klubokawiarnia Parisel Palace

Jeśli chcesz dołączyć do lokalnego Klubu 555, skontaktuj się z Ambasadorem Klubu 555 z najbliższego miasta. Listę Ambasadorów znajdziesz na stronie: www.klub555.pl

FAQ

Tak. Lokalne Kluby 555 powstały po to, by wspólnie ze społecznością Klubu 555 danego miasta w Polsce spotykać się, przygotowywać rozwojowe wydarzenia oraz tworzyć ze swojego życia prawdziwe Arcydzieło

Wystarczy, że wejdziesz na profil Fryderyka Karzełka na Facebooku (https://www.facebook.com/FryderykKarzelek) lub na kanał na YouTube https://www.youtube.com/playlist?list=PLzmgXgMcraCPHKowqOgt6pYWbshXlOsZt odszukasz interesujący Cię film.

Czy klub jest płatny ?

Nie, dołączenie do Klubu 555 jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy, że dołączysz do transmisji na żywo na Facebooku, na profilu Fryderyka Karzełka –https://www.facebook.com/FryderykKarzelek lub na YouTube, na profilu Fryderyka Karzełka https://www.youtube.com/playlist?list=PLzmgXgMcraCPHKowqOgt6pYWbshXlOsZt. Transmisje na żywo odbywają się codziennie o godzinie 5:55.

Wystarczy, że zalogujesz się na stronie internetowej: https://klub555.pl/login/index.php i codziennie do godziny 7:00 odznaczysz swoją obecność.

Magdalena Daniłoś

Głęboko wierzy w to, że wszystko, czego potrzebujemy, by być szczęśliwymi, mamy w sobie. Musimy to tylko odnaleźć. W tym procesie ogromnie ważna jest umiejętność dawania sobie samemu życzliwości.

Wiem, jak trudno jest czasem wyjść z automatyzmów myślenia i poradzić sobie z niewspierającymi emocjami – jest osobą wysoko wrażliwą. Jako absolwentka studiów filozoficznym ma tendencję do zadawania pytań, które pozwalają jej lepiej zrozumieć siebie, ludzi i świat. 

Przez wiele lat była marketerem i szkoleniowcem, pracując z największymi markami z Polski i świata. W tym okresie wpadła w pułapkę gonienia zadania za zadaniem i przekonała się, że największe szczęście daje jej  życie, w którym mam przestrzeń na to, by zatroszczyć się o siebie.

Barbara Lech

Pracuje jako coach, ponieważ uwielbia wspierać i obserwować swoich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału. Pom aga ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie.

Jest dyplomowanym coachem z wieloletnią praktyką, trenerem MindSonar®. W latach 2016-2019 była wicedyrektorem i dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Z sukcesem szkoli co roku tysiące osób.

Jest autorką książek i szkoleń oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego. A przede wszystkim jest spełnioną kobietą i mamą Ewy i Bartka. Jej najważniejszymi wartościami i filarami życiowymi są autentyczność i rodzina.

Anna Oszajca

 

Anna Oszajca – trener autoprezentacji, marki osobistej, twórca video, specjalista mediów, konferansjer i dziennikarz. Jej misja to zmieniać osoby w osobowości medialne, kreując ich wizerunek w lokalnych biznesach, społecznościach oraz social mediach.

Anna pokazuje, jak wykorzystać kamerę i swój wizerunek do tworzenia silnej marki osobistej i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie. 

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który zmieni Cię z osoby w osobowość medialną.

Fryderyk Karzełek

 

Twórca Klubu 555,  który codziennie rano o godzinie 5:55 budzi tysiące Polaków, by poprzez zmianę nawyków zmienili oni swoje życie. Jego inicjatywa tylko w rok dotarła do ponad 2 milionów ludzi, dając im wartości, motywację i narzędzia do pracy z własnym rozwojem osobistym. Przez ponad 30 lat, jako przedsiębiorca, przeżywał wzloty i upadki, które dały mu doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu, dziś może wspierać i prowadzić, na ścieżce rozwoju, ludzi potrzebujących wzrastać w siłę. Latem 2019 wyszedł pieszo ze swojego domu i przeszedł ponad 2000 km do hiszpańskiej miejscowości Santiago de Campostella, by udowodnić, że ograniczenia są tylko w naszych głowach. 

Kim są eksperci Klubu 555?

 

Najlepszym sposobem na zmiany jest czerpanie inspiracji od doświadczonych ekspertów z danej dziedziny. Dlatego w naszym Klubie 555 znajdziesz specjalistów, którzy pomogą Ci poukładać twój heksagon 

Na czym polega Klub 555?

Początkowo, projekt ten był wyzwaniem, który miał zakończyć się po 555 dniach. Jednak uczestnicy tak pokochali poranne wstawanie z Fryderykiem, że obecnie wyzwanie zostało przedłużone do 6602 dni. Dlaczego tyle ? Fryderyk oznajmił, że przedłuży wyzwanie do tylu dni, ile podczas 555 dnia będzie uczestników. W ten sposób klubowicze zdecydowali, że Klub 555 zostanie przedłużony o kolejne ... 18 lat.

Dzisiaj, codziennie na Klubie 555, jest ponad 6 tysięcy osób. Rośnie nie tylko motywacja, ale także liczba uczestników.

To jak, dołączasz do wyzwania?

Czasami, kiedy się tego najmniej spodziewasz – i być może kiedy tego najbardziej potrzebujesz – lądujesz w nowym miejscu, w towarzystwie nowych ludzi i uczysz się nowych rzeczy.
( Kawiarnia na końcu świata – John Strelecky)

 KLUB 555

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave