Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do newslettera

21-400 Łuków, Klimki 36

(+48) 665-415-145

(+48) 794 65 00

kontakt@pariselpalace.pl

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

ZAREZERWUJ

(+48) 665-415-145

 KLUB 555

Czasami, kiedy się tego najmniej spodziewasz – i być może kiedy tego najbardziej potrzebujesz – lądujesz w nowym miejscu, w towarzystwie nowych ludzi i uczysz się nowych rzeczy.
( Kawiarnia na końcu świata – John Strelecky)

Na czym polega Klub 555?

Początkowo, projekt ten był wyzwaniem, który miał zakończyć się po 555 dniach. Jednak uczestnicy tak pokochali poranne wstawanie z Fryderykiem, że obecnie wyzwanie zostało przedłużone do 6602 dni. Dlaczego tyle ? Fryderyk oznajmił, że przedłuży wyzwanie do tylu dni, ile podczas 555 dnia będzie uczestników. W ten sposób klubowicze zdecydowali, że Klub 555 zostanie przedłużony o kolejne ... 18 lat.

Dzisiaj, codziennie na Klubie 555, jest ponad 6 tysięcy osób. Rośnie nie tylko motywacja, ale także liczba uczestników.

To jak, dołączasz do wyzwania?

Kim są eksperci Klubu 555?

 

Najlepszym sposobem na zmiany jest czerpanie inspiracji od doświadczonych ekspertów z danej dziedziny. Dlatego w naszym Klubie 555 znajdziesz specjalistów, którzy pomogą Ci poukładać twój heksagon 

Fryderyk Karzełek

 

Twórca Klubu 555,  który codziennie rano o godzinie 5:55 budzi tysiące Polaków, by poprzez zmianę nawyków zmienili oni swoje życie. Jego inicjatywa tylko w rok dotarła do ponad 2 milionów ludzi, dając im wartości, motywację i narzędzia do pracy z własnym rozwojem osobistym. Przez ponad 30 lat, jako przedsiębiorca, przeżywał wzloty i upadki, które dały mu doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu, dziś może wspierać i prowadzić, na ścieżce rozwoju, ludzi potrzebujących wzrastać w siłę. Latem 2019 wyszedł pieszo ze swojego domu i przeszedł ponad 2000 km do hiszpańskiej miejscowości Santiago de Campostella, by udowodnić, że ograniczenia są tylko w naszych głowach. 

Anna Oszajca

 

Anna Oszajca – trener autoprezentacji, marki osobistej, twórca video, specjalista mediów, konferansjer i dziennikarz. Jej misja to zmieniać osoby w osobowości medialne, kreując ich wizerunek w lokalnych biznesach, społecznościach oraz social mediach.

Anna pokazuje, jak wykorzystać kamerę i swój wizerunek do tworzenia silnej marki osobistej i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie. 

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który zmieni Cię z osoby w osobowość medialną.

Pracuje jako coach, ponieważ uwielbia wspierać i obserwować swoich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału. Pom aga ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie.

Jest dyplomowanym coachem z wieloletnią praktyką, trenerem MindSonar®. W latach 2016-2019 była wicedyrektorem i dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Z sukcesem szkoli co roku tysiące osób.

Jest autorką książek i szkoleń oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego. A przede wszystkim jest spełnioną kobietą i mamą Ewy i Bartka. Jej najważniejszymi wartościami i filarami życiowymi są autentyczność i rodzina.

Barbara Lech

Głęboko wierzy w to, że wszystko, czego potrzebujemy, by być szczęśliwymi, mamy w sobie. Musimy to tylko odnaleźć. W tym procesie ogromnie ważna jest umiejętność dawania sobie samemu życzliwości.

Wiem, jak trudno jest czasem wyjść z automatyzmów myślenia i poradzić sobie z niewspierającymi emocjami – jest osobą wysoko wrażliwą. Jako absolwentka studiów filozoficznym ma tendencję do zadawania pytań, które pozwalają jej lepiej zrozumieć siebie, ludzi i świat. 

Przez wiele lat była marketerem i szkoleniowcem, pracując z największymi markami z Polski i świata. W tym okresie wpadła w pułapkę gonienia zadania za zadaniem i przekonała się, że największe szczęście daje jej  życie, w którym mam przestrzeń na to, by zatroszczyć się o siebie.

Magdalena Daniłoś

Wystarczy, że zalogujesz się na stronie internetowej: https://klub555.pl/login/index.php i codziennie do godziny 7:00 odznaczysz swoją obecność.

Nie, dołączenie do Klubu 555 jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy, że dołączysz do transmisji na żywo na Facebooku, na profilu Fryderyka Karzełka –https://www.facebook.com/FryderykKarzelek lub na YouTube, na profilu Fryderyka Karzełka https://www.youtube.com/playlist?list=PLzmgXgMcraCPHKowqOgt6pYWbshXlOsZt. Transmisje na żywo odbywają się codziennie o godzinie 5:55.

Czy klub jest płatny ?

Wystarczy, że wejdziesz na profil Fryderyka Karzełka na Facebooku (https://www.facebook.com/FryderykKarzelek) lub na kanał na YouTube https://www.youtube.com/playlist?list=PLzmgXgMcraCPHKowqOgt6pYWbshXlOsZt odszukasz interesujący Cię film.

Tak. Lokalne Kluby 555 powstały po to, by wspólnie ze społecznością Klubu 555 danego miasta w Polsce spotykać się, przygotowywać rozwojowe wydarzenia oraz tworzyć ze swojego życia prawdziwe Arcydzieło

FAQ

Jeśli chcesz dołączyć do lokalnego Klubu 555, skontaktuj się z Ambasadorem Klubu 555 z najbliższego miasta. Listę Ambasadorów znajdziesz na stronie: www.klub555.pl

Klubokawiarnia Parisel Palace

A co, gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać? Ale nie w góry ani nie nad morze tylko na sam koniec świata, w miejsce, którego nie opisują w przewodnikach, a które jest coraz bardziej znane. Około 100 km od Warszawy w woj lubelskim leży maleńka wieś Klimki,, przy drodze rosną przepiękne maki i  fioletowy łubin. Naokoło cisza jak makiem zasiał, poranna rosa na trawie, która chłodzi bose stopy i takie zachody słońca na horyzoncie, że czapki z głów. Warto tutaj przyjechać, otulić się wszechobecną zielenią i nasiąknąć tutejszym spokojem.

WIĘCEJ