" Budowa pompy ciepła w Firmie Handlowej "HANNA" Andrzej Dulny"

 

Celem i przedmiotem projektu jest budowa instalacji OZE do produkcji energii cieplnej na potrzeby własne przedsiębiorstwa. W ramach projektu przewidziano budowę gruntowej pompy ciepła o mocy wytwórczej 73 KW na potrzeby ogrzewania budynku usługowego przedsiębiorstwa zlokalizowanego w miejscowości Klimki (gm. Łuków, woj. lubelskie). Projekt realizuje cele na poziomie produktu tj. uzyskanie wsparcia na realizację przedsięwzięcia, w wyniku którego przedsiębiorstwo uruchomi produkcję energii cieplnej z OZE na własne potrzeby i tym samym uzyska roczny spadek emisji gazów cieplarnianych.

 

Wartość projektu:  564 950,52  PLN

Wkład EFRR:  287 976,26  PLN

"Budowa  mikroinstalacji fotowoltaicznych w firmie

Andrzej Dulny FIRMA HANDLOWA "HANNA"

 

Głównym celem i przedmiotem projektu jest uruchomienie produkcji energii elektrycznej z OZE (energia słoneczna) na potrzeby własne przedsiębiorstwa poprzez budowę dwóch mikro instalacji fotowoltaicznych. W ramach projektu przewidziano budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 48,96 kW i o mocy 32,64 kW zlokalizowanych w miejscowości Klimki (gm. Łuków, woj. lubelskie) oraz wdrożenie inteligentnego systemu monitorowania instalacji fotowoltaicznej (technika informacyjno - komunikacyjna). Projekt realizuje cele na poziomie produktu tj. uzyskanie wsparcia na realizację przedsięwzięcia, w wyniku którego przedsiębiorstwo uruchomi produkcję energii z OZE na własne potrzeby oraz budowa jednostek wytwarzania energii elektrycznej z OZE. W efekcie zostaną zrealizowane wskaźniki rezultatu: dodatkowa zdolność wytwarzania energii elektrycznej z OZE, produkcja energii elektrycznej z nowo wybudowanych instalacji wykorzystujących OZE, oraz roczny spadek emisji gazów cieplarnianych. Grupą docelową projektu stanowią przede wszystkim użytkownicy obiektu, w tym zatrudnieni pracownicy i goście hotelowi.

 

Wartość projektu:  457 749, 22 PLN

Wkład EFRR:  241 899, 99 PLN

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave