Twoje życie jest w Twoich rękach. Zadbaj o swoją równowagę w towarzystwie inspirujących ludzi. Zapraszamy do klubokawiarni na końcu świata do Parisel Palace Leśne Zacisze.

WIĘCEJ

RESTAURACJA PARISEL PALACE

 

Nasza kuchnia łączy oryginalne smaki z nutą tradycji tak aby wszystkim znane potrawy były dla naszych gości miłym i niebanalnym zaskoczeniem. W stylowych i pełnych ciepła wnętrzach naszego pałacu serwowane są wykwintne potrawy które na pewno Was zaskoczą swoim smakiem i sposobem podania. Do każdego dania nasi kelnerzy dobiorą idealne wino, które podkreśli smak zamówionego dania.

Podczas pobytu w Parisel Palace postawimy na wyciszenie, na kontakt z naturą i samym sobą. Wszystkim nam potrzeba chwil zatrzymania, oderwania się od zgiełku i problemów dnia codziennego. Nasz obiekt jest do tego stworzony, bliskość przyrody, spokojna okolica i ekskluzywne warunki, to bardzo ciekawe połączenie, gwarantujące osiągniecie wyciszenia i relaksu.

 

Aby Twój wypoczynek był pełny warto także pamiętać o naszym ciele, które relaksuje się najlepiej wtedy gdy nie musi ciężko pracować. Kiedy Ty oddawać się będziesz tym co lubisz najbardziej: spacerom w rezerwacie Jata, błogim drzemkom czy medytacjom nasi kucharze zadbają o to aby Twoje posiłki były lekkie i zdrowe a co może najważniejsze smakowite, bo to przecież czas wypoczynku i rozpieszczania siebie.

Spełnieniem naszych marzeń, jest stworzenie cudownego miejsca na tej planecie dla ciała i duszy, dla osób które chcą nabrać dystansu do życia i świecić nową energią do działania.

Nasze pasje urokliwa przyroda i towarzysząca Nam energia dopełniają każdy moment pobytu w tym cudownym miejscu.

Tak właśnie powstał pomysł dołączenia do sieci klubokawiarni klubu 555. Mimo że nie jesteśmy typową kawiarnią ale hotelem, restauracją, salami szkoleniowymi i bankietowymi można powiedzieć że jesteśmy miejscem jak z książek Johna Strelecky miejscem na końcu świata gdzie wszyscy potrzebujący odnajdą sens życia.

NASZE SALE

Oprócz tego dysponujemy  3 salami konferencyjno-bankietowe o łącznej pojemności do 500 osób. Nasze klimatyzowane, komfortowe i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne są doskonałym miejscem do spotkań biznesowych, szkoleń, spotkań klubowych. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę techniczną tych uroczystości.

NASZE POKOJE

NOCLEGI

Każdy dzień w Klimkach rozpoczyna audycja „ptasiego radia” nadającego ze wszystkich drzew wokół – jest ich mnóstwo, bo znajdujemy się na skraju Rezerwatu Jata - rezerwatu jodły gdzie okoliczne drzewa zapraszają na drzemkę w jej cieniu, a śniadanie można zjeść w jadalni, albo bardziej na luzie w ogrodzie na trawie

Nasz pałac łączy bliskość przyrody, spokój i relaks z wysokim standardem noclegów. Hotel Parisel Palace oddaje do dyspozycji naszych gości 48 komfortowych miejsc noclegowych, w pokojach: jedno, dwu, trzy osobowych, pokojach studio, oraz apartamentach o wysokim standardzie. Istnieje możliwość ustawienia dostawek w pokojach i wykorzystania sof znajdujących się w hotelu i wtedy ośrodek nasz pomieści nawet 73 osoby.

Z przymrużeniem oka można by powiedzieć, że siedzimy na żyle złota. Nasza gmina i okolice słynne są z powodu wymarłych ok 160 mln lat temu amonitów. Z amonitami można się spotkać na naszym terenie w kilku miejscach. W jednej z naszych sal znajdziecie nigdzie nie spotykaną kolekcję tych skamieniałości, zapoznacie się z historią łukowskich amonitów na tablicach informacyjnych, oraz zobaczycie odkrywkę czarnych iłów w których można było znaleźć muszle amonitów.

A co, gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać? Ale nie w góry ani nie nad morze tylko na sam koniec świata, w miejsce, którego nie opisują w przewodnikach, a które jest coraz bardziej znane. Około 100 km od Warszawy w woj lubelskim leży maleńka wieś Klimki,, przy drodze rosną przepiękne maki i  fioletowy łubin. Naokoło cisza jak makiem zasiał, poranna rosa na trawie, która chłodzi bose stopy i takie zachody słońca na horyzoncie, że czapki z głów. Warto tutaj przyjechać, otulić się wszechobecną zielenią i nasiąknąć tutejszym spokojem.

Czasami, kiedy się tego najmniej spodziewasz – i być może kiedy tego najbardziej potrzebujesz – lądujesz w nowym miejscu, w towarzystwie nowych ludzi i uczysz się nowych rzeczy.
( Kawiarnia na końcu świata – John Strelecky)

KLUBOKAWIARNIA PARISEL PALACE KLUB 555

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

POZNAJ KLUBOKAWIARNIĘ KLUB555

 

 

 

Poznajcie naszą klubokawiarnię w Parisel Palace w Klimkach, zapraszamy inne kluby i klubowiczów z całej Polski i Świata

Zapraszamy serdecznie

 

 

 

Uroczysta kolacja otwierająca Klubokawiarnię w Parisel Palace 

z udziałem Fryderyka Karzełka

 

 

 

Uroczyste otwarcie Klubokawiarni w Parisel Palace 25.03.202

z udziałem Fryderyka Karzełka