Uroczyste otwarcie Klubokawiarni w Parisel Palace 25.03.202

z udziałem Fryderyka Karzełka

 

 

 

Uroczysta kolacja otwierająca Klubokawiarnię w Parisel Palace 

z udziałem Fryderyka Karzełka

 

 

 

Poznajcie naszą klubokawiarnię w Parisel Palace w Klimkach, zapraszamy inne kluby i klubowiczów z całej Polski i Świata

Zapraszamy serdecznie

POZNAJ KLUBOKAWIARNIĘ KLUB555

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do newslettera

21-400 Łuków, Klimki 36

(+48) 665-415-145

(+48) 794 65 00

kontakt@pariselpalace.pl

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

ZAREZERWUJ

(+48) 665-415-145

KLUBOKAWIARNIA PARISEL PALACE KLUB 555

Czasami, kiedy się tego najmniej spodziewasz – i być może kiedy tego najbardziej potrzebujesz – lądujesz w nowym miejscu, w towarzystwie nowych ludzi i uczysz się nowych rzeczy.
( Kawiarnia na końcu świata – John Strelecky)

A co, gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać? Ale nie w góry ani nie nad morze tylko na sam koniec świata, w miejsce, którego nie opisują w przewodnikach, a które jest coraz bardziej znane. Około 100 km od Warszawy w woj lubelskim leży maleńka wieś Klimki,, przy drodze rosną przepiękne maki i  fioletowy łubin. Naokoło cisza jak makiem zasiał, poranna rosa na trawie, która chłodzi bose stopy i takie zachody słońca na horyzoncie, że czapki z głów. Warto tutaj przyjechać, otulić się wszechobecną zielenią i nasiąknąć tutejszym spokojem.

Z przymrużeniem oka można by powiedzieć, że siedzimy na żyle złota. Nasza gmina i okolice słynne są z powodu wymarłych ok 160 mln lat temu amonitów. Z amonitami można się spotkać na naszym terenie w kilku miejscach. W jednej z naszych sal znajdziecie nigdzie nie spotykaną kolekcję tych skamieniałości, zapoznacie się z historią łukowskich amonitów na tablicach informacyjnych, oraz zobaczycie odkrywkę czarnych iłów w których można było znaleźć muszle amonitów.

Każdy dzień w Klimkach rozpoczyna audycja „ptasiego radia” nadającego ze wszystkich drzew wokół – jest ich mnóstwo, bo znajdujemy się na skraju Rezerwatu Jata - rezerwatu jodły gdzie okoliczne drzewa zapraszają na drzemkę w jej cieniu, a śniadanie można zjeść w jadalni, albo bardziej na luzie w ogrodzie na trawie

Nasz pałac łączy bliskość przyrody, spokój i relaks z wysokim standardem noclegów. Hotel Parisel Palace oddaje do dyspozycji naszych gości 48 komfortowych miejsc noclegowych, w pokojach: jedno, dwu, trzy osobowych, pokojach studio, oraz apartamentach o wysokim standardzie. Istnieje możliwość ustawienia dostawek w pokojach i wykorzystania sof znajdujących się w hotelu i wtedy ośrodek nasz pomieści nawet 73 osoby.

NOCLEGI

NASZE POKOJE

Oprócz tego dysponujemy  3 salami konferencyjno-bankietowe o łącznej pojemności do 500 osób. Nasze klimatyzowane, komfortowe i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne są doskonałym miejscem do spotkań biznesowych, szkoleń, spotkań klubowych. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę techniczną tych uroczystości.

NASZE SALE

Spełnieniem naszych marzeń, jest stworzenie cudownego miejsca na tej planecie dla ciała i duszy, dla osób które chcą nabrać dystansu do życia i świecić nową energią do działania.

Nasze pasje urokliwa przyroda i towarzysząca Nam energia dopełniają każdy moment pobytu w tym cudownym miejscu.

Tak właśnie powstał pomysł dołączenia do sieci klubokawiarni klubu 555. Mimo że nie jesteśmy typową kawiarnią ale hotelem, restauracją, salami szkoleniowymi i bankietowymi można powiedzieć że jesteśmy miejscem jak z książek Johna Strelecky miejscem na końcu świata gdzie wszyscy potrzebujący odnajdą sens życia.

Podczas pobytu w Parisel Palace postawimy na wyciszenie, na kontakt z naturą i samym sobą. Wszystkim nam potrzeba chwil zatrzymania, oderwania się od zgiełku i problemów dnia codziennego. Nasz obiekt jest do tego stworzony, bliskość przyrody, spokojna okolica i ekskluzywne warunki, to bardzo ciekawe połączenie, gwarantujące osiągniecie wyciszenia i relaksu.

 

Aby Twój wypoczynek był pełny warto także pamiętać o naszym ciele, które relaksuje się najlepiej wtedy gdy nie musi ciężko pracować. Kiedy Ty oddawać się będziesz tym co lubisz najbardziej: spacerom w rezerwacie Jata, błogim drzemkom czy medytacjom nasi kucharze zadbają o to aby Twoje posiłki były lekkie i zdrowe a co może najważniejsze smakowite, bo to przecież czas wypoczynku i rozpieszczania siebie.

RESTAURACJA PARISEL PALACE

 

Nasza kuchnia łączy oryginalne smaki z nutą tradycji tak aby wszystkim znane potrawy były dla naszych gości miłym i niebanalnym zaskoczeniem. W stylowych i pełnych ciepła wnętrzach naszego pałacu serwowane są wykwintne potrawy które na pewno Was zaskoczą swoim smakiem i sposobem podania. Do każdego dania nasi kelnerzy dobiorą idealne wino, które podkreśli smak zamówionego dania.

WIĘCEJ

Twoje życie jest w Twoich rękach. Zadbaj o swoją równowagę w towarzystwie inspirujących ludzi. Zapraszamy do klubokawiarni na końcu świata do Parisel Palace Leśne Zacisze.