Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe warsztaty koloroterapii i malowania intuicyjnego obrazów dla mam i ich dzieci, pod tytułem "Poznaj swoje dziecko". Celem tych warsztatów jest stworzenie przestrzeni do wspólnego malowania i kreatywnego spędzenia czasu z najważniejszą dla nas osobą - naszym dzieckiem.

 

Warsztaty odbędą się w przepięknym pałacu w Klimkach, miejscu ekskluzywnego, pełnego dobrej energii, co stworzy idealne warunki do wyciszenia się i skupienia na twórczej pracy.

 

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się technik koloroterapii oraz malowania intuicyjnego, które pomogą w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i harmonii. Uczestnicy będą mieli do wyboru różne techniki malarskie, które pomogą wyrazić swoją kreatywność i emocje na płótnie.

 

Naszym celem jest również stworzenie przestrzeni do lepszego poznania swojego dziecka i jego wewnętrznych potrzeb. Dlatego podczas warsztatów, poza malowaniem, będziemy także rozmawiać o potrzebach emocjonalnych naszych dzieci oraz sposobach, w jakie możemy je zaspokajać. Będziemy również rozmawiać o tym, jak lepiej zrozumieć nasze dziecko i nawiązać z nim głębszą więź.

 

Zapraszamy mamy i ich dzieci w wieku od 6 lat, które chcą spędzić razem kreatywny i pełen pozytywnej energii czas, odkrywając jednocześnie nowe umiejętności i rozwijając swoją wyobraźnię. Zajęcia będą odbywały się pod czujnym okiem Hanny Dulny, która pomoże w tworzeniu unikalnych dzieł sztuki.

Nie czekaj i zapisz się już dziś na wyjątkowe warsztaty "Poznaj swoje dziecko" w pięknym pałacu w Klimkach!

Warsztaty koloroterapii i malowania intuicyjnego malowania obrazów dla matki z dzieckiem, tytuł warsztatu "poznaj swoje dziecko" 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave