04 marca 2023

Koncert Krzysztofa Antkowiaka w Parisel Palace

W ostatni weekend Parisel Palace miał przyjemność zorganizować wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnął liczne grono miłośniczek muzyki. Gwiazdą wieczoru był nie kto inny, jak Krzysztof Antkowiak - jeden z najbardziej utytułowanych polskich wokalistów.

Koncert rozpoczął się o godzinie 19:00, a publiczność zgromadzona w pięknych wnętrzach Parisel Palace z niecierpliwością oczekiwała na występ Krzysztofa Antkowiaka. Po krótkiej prezentacji artysty na scenie, rozległy się pierwsze dźwięki utworów, który rozgrzał publiczność do czerwoności. W trakcie koncertu usłyszeliśmy wiele znanych i lubianych piosenek, takich jak "Jestem twój", "Tylko mnie kochaj" czy "Zostań ze mną".

 

Krzysztof Antkowiak z każdym kolejnym utworem wzbudzał coraz większe emocje i poruszał publiczność swoim pięknym i wyjątkowym głosem. Każda piosenka wywoływała gromkie oklaski i wiwaty, a publiczność z wypiekami na twarzy śpiewała razem z artystą każdy refren.

Po zakończeniu koncertu, Parisel Palace zorganizował dla gości przyjęcie, na którym serwowano pyszne przekąski i napoje. Była to doskonała okazja, by porozmawiać o wrażeniach z koncertu, podzielić się swoimi ulubionymi piosenkami i spędzić miły wieczór w gronie przyjaciół.

Koncert z okazji Dnia Kobiet z udziałem Krzysztofa Antkowiaka był niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Parisel Palace jest dumni, że mogliśmy zorganizować tak wyjątkowy i kulturalny event dla wszystkich kobiet i miłośników dobrej muzyki.

 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave