31 grudnia 2022

Sylwester 2023 w Parisel Palace w Klimkach

W ostatni dzień roku 2022, Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem zorganizował wyjątkowe przyjęcie sylwestrowe. Goście mieli okazję spędzić niezapomnianą noc w pięknej, eleganckiej scenerii pałacu, podczas którego zabawy, tańca i wspaniałej atmosfery.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 20:00 w eleganckiej sali balowej, która została udekorowana w klimacie sylwestrowym. Goście zostali powitani przez zespół muzyczny Karolina Lizer i Zuzanna Lenkiewicz , które zapewniły doskonałą oprawę muzyczną przez część wieczoru, nad resztą tej cudownej nocy pieczę miał DJ-a Mr. Event Rafał Sierociuk który bawił przybyłych do białego rana.  Po krótkim powitaniu, kelnerzy serwowali pyszne przekąski i napoje, a goście mogli swobodnie rozmawiać i bawić się w eleganckim otoczeniu.

O północy nadszedł czas na szczególne momenty – huczne brawa, życzenia i toastowanie szampanem. Wraz z pierwszymi dźwiękami fajerwerków goście wychodzili na taras, aby podziwiać piękno kolorowych wybuchów na nocnym niebie. Po powrocie do sali balowej, tańce trwały do białego rana.

Sylwester 2023 w Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem był wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem. Goście mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile w pięknej, eleganckiej scenerii pałacu, a wspaniała oprawa muzyczna i pyszne przekąski sprawiły, że ta noc pozostanie na długo w ich pamięci.

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave