06 marca 2023

Warsztaty Pieczenia Chleba

Warsztaty pieczenia chleba 

 

Dzisiaj chciałbym porozmawiać z Wami o moim niedawnym doświadczeniu uczestnictwa w warsztatach pieczenia chleba, które odbyły się w naszym pałacu Parisel Palace  zlokalizowanym w Klimkach pod Łukowem.

Było to niesamowite doświadczenie, które nie tylko nauczyło małych kucharzy, jak wypiekać własny chleb, ale także pozwoliło im poznać kilka interesujących osób i spędzić czas w magicznym otoczeniu.

Warsztaty trwały przez cały dzień, a uczestnicy mieli okazję poznać naszą technikę wypieku chleba. Uczestniczyliśmy także w degustacjach różnych rodzajów chleba i uczyliśmy się, jak dobierać odpowiednie składniki, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

Prawdziwą gratką było pieczenie chleba który wcześniej własnoręcznie dzieci zrobiły. Było to coś niezwykłego, a aromat świeżego chleba roznosił się po całym pałacu, dodając jeszcze więcej uroku temu wspaniałemu miejscu.

Podczas przerw uczestnicy mieli obiad a dodatkowo czekała na nich atrakcja w postaci animatorów którzy umilili czas dzieci różnymi zabawami wielkanocnymi. Mieliśmy okazję wspólnie bawić się z dziećmi i celebrować te cudowne chwile w Pałacu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem.

Podsumowując, warsztaty pieczenia chleba w pałacu to niezapomniane doświadczenie, które polecam każdemu, kto interesuje się wypiekiem chleba lub po prostu szuka nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Było to nie tylko edukacyjne, ale także relaksujące i niezwykle inspirujące.

 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave