09 marca 2023

Warsztaty pieczenia ciastek Wielkanocnych

Warsztaty pieczenia ciastek Wielkanocnych.

 

Zbliża się Wielkanoc, dzieci ze szkoły podstawowej miały okazję wziąć udział w warsztatach pieczenia ciastek wielkanocnych w Parisel Palace . Było to wspaniałe doświadczenie, które chcę z Wami dziś podzielić.

Warsztaty trwały kilka godzin i odbyły się przy udziale kucharzy pałącowych. Prowadzący zajęcia przedstawił różne przepisy na ciastka wielkanocne i pokazał dzieciom jak przygotować składniki oraz jakie narzędzia wykorzystać.

Na początku uczestnicy mieli okazję zrobić ciasto, które potem zostawiliśmy do schłodzenia. Następnie przystąpiliśmy do wycinania kształtów ciastek z gotowego ciasta. Były to różne kształty związane z Wielkanocą, takie jak króliczki, jajka czy baranki.

Później przyszła pora na dekorowanie ciastek. Używając różnych lukrów, ozdabialiśmy ciastka w kolorowe wzory i dodawaliśmy do nich cukierki i posypki.

W międzyczasie podczas pieczenia, kuchnia wypełniła się aromatem świeżo pieczonych ciastek, co sprawiało, że nie mogliśmy się doczekać, aby je skosztować.

Na zakończenie zajęć mieliśmy okazję zabrać swoje własnoręcznie wykonane ciastka do domu, aby podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi podczas świąt.

Podsumowując, warsztaty pieczenia ciastek wielkanocnych były fantastycznym doświadczeniem, które pozwoliło mi nie tylko nauczyć się nowych umiejętności, ale także spędzić miło czas w towarzystwie innych pasjonatów kulinarstwa. Gorąco polecam każdemu, kto chce wypełnić swoją kuchnię aromatami świeżych i smacznych ciastek.

 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave