ZAKOŃCZONE WYDARZENIA

20 stycznia 2024
Mamy zaszczyt zaprosić Was na niezapomniany wieczór pełen emocji i świetnej muzyki, podczas koncertu jednego z najbardziej uwielbianych zespołów - "Piękni i Młodzi". To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w prestiżowej
25 listopada 2023
Czy jesteś gotowy na niezapomnianą noc pełną emocji i rozrywki w stylu Las Vegas? To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkowe Andrzejkowe Party w magicznym otoczeniu Parisel Palace Klimki 36!
22 listopada 2023
Domyślna treść artykułu. W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

Konferencja BYC KOBIETA ON TOUR

Konferencja z okazji Dnia Matki

13/04/23

Konferencja dla kobiet 

28 maja 2023 roku Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem gościł niezwykłą konferencję dla kobiet #BYCKOBIETA ON TOUR. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło liczne uczestniczki z różnych środowisk, gotowe do inspirujących rozmów i wymiany doświadczeń.

Sala konferencyjna była przygotowana z dbałością o każdy szczegół, tworząc atmosferę pełną energii i pozytywnej motywacji. Przepiękne dekoracje, nowoczesne oświetlenie i wygodne miejsca siedzące zapewniały komfort i przyjemność podczas całego wydarzenia.

 

 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave