RZERWACJA NOCLEGU

28.10.2023

📅 Data: 28.10.2023

⏰ Godzina: 20:00

📍 Lokalizacja: Parisel Palace, Klimki 36

Piwna Biesiada w Parisel Palace

28/10/23

🍻🥨 Zapraszamy na Piwną Biesiadę w Parisel Palace! 🥨🍻

Czy jesteś gotowy na niezapomnianą biesiadę w klimacie piwnych radosnych spotkań? Chcesz poczuć prawdziwą biesiadną atmosferę, delektując się wyśmienitymi przystawkami i doskonałym piwem? To wyjątkowe wydarzenie jest dla Ciebie stworzone!

 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Piwna biesiada

Dołącz do naszej Piwnej Biesiady i rozkoszuj się:

 

🍻 Wyjątkowym Piwem: Odkryj szeroki wybór piw, które przeniosą Cię w świat smaków i aromatów. Zarówno miłośnicy tradycyjnych gatunków, jak i poszukiwacze nowości znajdą tu coś dla siebie.

🥨 Smacznymi Przystawkami: Nasza kuchnia zadba o wyśmienite przystawki, które doskonale komponują się z piwnym doznaniem. Od klasycznych smaków po nowoczesne interpretacje - każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia.

🎶 Biesiadną Atmosferą: Przenieś się w czasie i poczuj autentyczną biesiadną atmosferę. Muzyka i uśmiechy towarzyszącego Ci towarzystwa sprawią, że wieczór będzie niezapomnianym przeżyciem.

 

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w Piwnej Biesiadzie w Parisel Palace. To doskonały sposób na spędzenie czasu w towarzystwie przyjaciół i bliskich, czerpiąc radość z wybornego piwa i smacznych przekąsek.

 

Rezerwuj swoje miejsce już dziś i przyłącz się do naszej piwnej uczty! 🍻🥨 Do zobaczenia na Piwnej Biesiadzie w Parisel Palace!

CENY