OPIS: Wesele w namiocie to rozwiązanie dla tych par, którzy marzą o przyjęciu w otoczeniu natury. Szum wiatru, ciepłe promienie słońca, pachnące w ogrodzie kwiaty – taka sceneria z pewnością
OPIS: W 2015 roku wprowadzono nowelizację ustawy o aktach stanu cywilnego, dzięki której można organizować ślub cywilny w plenerze. Jeśli wy zastanawiacie się, czy taki ślub jest dla was, chcemy

(+48) 665-415-145

Wesela w namiocie

OPIS:

Wesele w namiocie to rozwiązanie dla tych par, którzy marzą o przyjęciu w otoczeniu natury. Szum wiatru, ciepłe promienie słońca, pachnące w ogrodzie kwiaty – taka sceneria z pewnością urzeka.  Bez wątpienia organizacja przyjęcia weselnego w namiocie nie należy do rozwiązań standardowych, ale z pewnością jest godna przemyślenia. Wesele w namiocie pozostawi niepowtarzalne wspomnienia i wzbudzi zachwyt zaproszonych gości. Efekt może przejść wasze najśmielsze oczekiwania. Zanim jednak zaczniecie realizować marzenie i planować oraz urządzać wesele pod namiotem, warto przemyśleć wszystkie za i przeciw.

Miejsce powinno być ładne i przestronne, tak by dało się postawić odpowiednio duży namiot weselny ze stołami i krzesłami dla gości oraz niezbędny sprzęt. Podłoże musi być więc w miarę łagodne i równe, najlepiej z trawą. Ładnie i estetycznie zagospodarowany teren wokół namiotu, z patio, alejkami wśród kwiatów i drzew albo nad jeziorem, stanowi doskonałe tło weselnej uroczystości. Pięknie otoczenie możecie wykorzystać do zaplanowania krótkiego pleneru ślubnego oraz rodzinnych fotografii.

Im więcej zaprosicie gości, tym większy musi być namiot i teren, na którym go postawicie. Jeśli w programie zakładacie huczną zabawę, powinniście zarezerwować miejsce na parkiet taneczny oraz przygotować podest dla zespołu muzycznego lub DJ’a, jak również zadbać o odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie, a co za tym idzie o dostęp do prądu.

Aby wesele w namiocie było naprawdę udane, powinna dopisać pogoda. Wszyscy intuicyjnie czują, że najlepsze będzie lato, ale który miesiąc? W czerwcu noce są już ciepłe i raczej rzadko pada deszcz. Lipiec, choć także słoneczny, jest już miesiącem burz. Sierpień – pogoda jest najładniejsza, ale wieczory są naprawdę chłodne. Można pokusić się także o zorganizowanie wesela w namiocie wiosną lub jesienią, ponieważ materiał, z którego wykonany jest namiot, ma strukturę przeciwdeszczową i przeciwwietrzną, chroniącą przed pogodowymi niespodziankami. Ponadto odbija promienie słoneczne, więc w lecie w jego wnętrzu nie powinno być za gorąco. Decydując się na zaplanowanie wesela w porze wiosennej lub jesiennej pomyślcie także o tym, aby zadbać o ogrzanie namiotu, aby zaproszonym gościom nie było zimno.

Organizacja wesela w namiocie nie jest łatwa ani tania. Decydując się na takie przedsięwzięcie, musicie uwzględnić w budżecie:

  • wynajem namiotu (z parkietem)

  • wynajęcie terenu pod namiot

  • wypożyczenie stołów z obrusami i krzeseł z pokrowcami, a także zastawy stołowej

  • wynajem firmy cateringowej

  • wynajęcie obsługi weselnej

  • dekoracje namiotu wraz ze stołami, stworzone na przykład przez firmę florystyczną

  • wynajem toalet.

 

Decydując się na wesele w namiocie możecie poszukać również miejsca z gotowym zapleczem, m.in. pałacu, dworku czy sali weselnej, która oferuje przygotowanie tego rodzaju uroczystości i udostępni wam oraz waszym gościom wnętrze budynku. Wtedy na przykład odpadną koszty wynajmu toalet, a dostęp do zaplecza gastronomicznego będzie znacznie ułatwiony. 

.

 

 

31 października 2022

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave