OPIS: Wesele w namiocie to rozwiązanie dla tych par, którzy marzą o przyjęciu w otoczeniu natury. Szum wiatru, ciepłe promienie słońca, pachnące w ogrodzie kwiaty – taka sceneria z pewnością
OPIS: W 2015 roku wprowadzono nowelizację ustawy o aktach stanu cywilnego, dzięki której można organizować ślub cywilny w plenerze. Jeśli wy zastanawiacie się, czy taki ślub jest dla was, chcemy

(+48) 665-415-145

Wesela w plenerze

OPIS:

 

W 2015 roku wprowadzono nowelizację ustawy o aktach stanu cywilnego, dzięki której można organizować ślub cywilny w plenerze. Jeśli wy zastanawiacie się, czy taki ślub jest dla was, chcemy Was uspokoić – to naprawdę prosta rzecz do zorganizowania! W kwestii formalności różni się tylko dodatkową opłatą, a jeśli chodzi o resztę aspektów, są to jedynie drobne kwestie techniczne. Oczywiście jeśli zależy Ci, aby Twoja uroczystość wypadła perfekcyjnie, możesz zatrudnić do pomocy wedding plannera, choć i tak kilka kwestii będziesz musiała zorganizować samodzielnie.

Jedyne, co może być niepokojące, to pogoda w dniu ślubu, chociaż i na to są już rozwiązania. Ślub w plenerze spodoba się osobom, które nie lubią podążać za schematami, chcą przeżywać ważne chwile w wyjątkowych miejscach, a także cenią sobie oryginalność. Dzięki temu, że Wasz ślub odbędzie się w pięknej scenerii, z pewnością chętnie będziecie do niego wracać i to nie tylko myślami! Wyprawa do miejsca, w którym ślubowaliście sobie miłość może stać się waszym rytuałem – w końcu 3 rocznica ślubu to taki sam, a może nawet większy powód do celebracji!

 

Organizując ślub plenerowy, musicie pamiętać o kilku dodatkowych rzeczach, a przede wszystkim o formalnościach i uiszczeniu odpowiednich kosztów. 

  • Najpierw udajcie się do Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedniego dla miejsca ślubu (nie Waszego miejsca zamieszkania!). Podczas spotkania otrzymacie zaświadczenie o braku przeciwwskazań do zawarcia związku małżeńskiego (koszt uzyskania zaświadczenia to 84 zł), ustalicie też datę ślubu i wniesiecie opłatę za ślub cywilny w plenerze .
  • Następnie ustalcie z salą, czy pobierają dodatkowe opłaty za organizację ślubu w plenerze. Jeśli jest to inne miejsce, np. wesele w ogrodzie lub parku itp., konieczna będzie rozmowa z właścicielami lub odpowiednim urzędem. 

 

.

 

 

31 października 2022

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave