CZAS DLA CIEBIE

PROGRAM POBYTU

NIEDZIELA

SOBOTA

PIĄTEK

Zakwaterowanie  

od godz 16:00 

Powitanie uczestników  

16:30- 18:00 

Kolacja

18:00

Sauna, ziółkowe party

  19:00 - 21:00

Kąpiele leśne

8:00 - 9:00

Śniadanie*

9:00 - 10:00

Warsztaty zdrowego odżywiania

10:00 - 11:00

Podsumowanie projektu

12:00

Kąpiele leśne
8:00 - 9:00
Śniadanie*
9:00 - 10:00
Warsztaty zdrowego odżywiania
 10:00 - 12:00

Nauka makijażu i dobór kosmetyków
14:00 - 16:00

Obiadokolacja*
17:00
Sesja jogi
19:00-20:00

SCHUDNIJ Z GŁOWĄ

Czy przytyło Ci się ostatnio kilka kilogramów? Może nie możesz wcisnąć się w swoje ulubione dżinsy? Może suwak ci się nie dopina w twoich letnich sukienkach? A może po prostu czujesz, że chcesz wrócić do swojego idealnego rozmiaru. Prawda jest taka, że podczas zimy łatwo się zasiedzieć. Ostatnia zima, była szczególnie sroga nie tylko jeśli chodzi o warunki klimatyczne, ale również ekonomiczno-społeczne. Powiedzmy sobie szczerze byłyśmy pozamykane w domach, a złe wiadomości pchały się do nas drzwiami i oknami. Naturalną rzeczą jest sięgnięcie po jedzenie, żeby poczuć się bezpiecznie.  Konsekwencje tego widzimy na naszych udach, brzuchu i pośladkach. A lato idzie. Zapraszamy Cię na kobiecy pobyt w Parisel, podczas którego nauczysz się jak jeść zdrowo i cieszyć się jedzeniem oraz jak radzić sobie ze stresem i go nie zajadać. Zadbamy więc nie tylko o nasze ciało, ale także i duszę. 

Zadbaj o siebie. Dołączcie do nas! 

ZAPISY I KONTAKT

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń na

adres manager@pariselpalace.pl

a następnie wpłata zadatku w wysokości 400 zł za osobę dorosłą

i 300 zł za dziecko na konto podane przy zapisie

Parisel PalaceKlimki 36 21-400 Łuków 

W przypadku chęci otrzymania faktury,

należy ten fakt zgłosić przy zapisie.

W tytule proszę wpisać "Ferie z jogą w Parisel Palace"

DOBRODZIEJSTWO SAUNY

Nasze ciało nieustannie usuwa szkodliwe substancje poprzez samooczyszczenie. Jednakże nie zawsze jest w stanie usunąć, to co mu nie służy. Niestety niewydalone toksyny odkładają się w tkance tłuszczowej, a po czasie mogą wpłynąć na problemy z pracą wątroby, płuc, nerek oraz mózgu. W ostatnich latach z powodu zwiększenia ilości  tak zwanego “jedzenia śmieciowego” u wielu osób można zaobserwować zjawisko nasilonej niesprawności systemu detoksykacyjnego, prowadzące do wielu poważnych chorób. Dlatego też niezwykle istotna jest wspomaganie detoksykacji poprzez korzystanie z sauny. W trakcie pobytu w saunie dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, czego efektem jest szybszy przepływ krwi w organizmie, co przyśpiesza wydalanie szkodliwych substancji i transportowanie ich do narządów służących detoksykacji, między innymi do skóry i wydalanie ich wraz z potem. Badania naukowe udowodniły, że ludzie korzystający z sauny 10-krotnie rzadziej chorują na grypę i przeziębienia. 

KĄPIELE LEŚNE

Jesteśmy położeni w przepięknym zakątku Polski w samym sercu Rezerwatu Jodły - Jata. Jest to najdalej wysunięte na północ naturalne stanowisko jodły, która znalazła tu znakomite warunki rozwoju. Te wspaniałe bory jodłowe z udziałem świerka pospolitego i sosny zwyczajnej tworzą niesamowity mikroklimat, który umożliwia prowadzenie na tym terenie terapii kąpieli leśnych. Terapia ta została rozpropagowana w Japonii przez naukowca Shinrin-Yoku polega na wolnych, relaksacyjnych spacerach wśród drzew i odbiorze naturalnego otoczenia wszystkimi zmysłami i pozwala na obniżenie ciśnienia, poprawę odporności,  oraz redukuję stresu. Dzięki kąpielom leśnym można być zdrowszym, spokojniejszym i szczęśliwszym. Dodatkowo obecność jodły, która zwiększa zawartość jodu w  powietrzu ma dobroczynny wpływ na płuca. 

JOGA

Podczas pobytu zapraszamy na sesje jogi. Praktyka asan to  wspaniały sposób na wyciszenie i uspokojenie. To czas, w którym odpoczywa umysł, bo jak skupiasz się na ciele i poszczególnych figurach, to uwalniasz umysł od natłoku myśli. Podstawową zasadą jogi jest oddychanie brzuchem. Jeśli jesteśmy zestresowani, to nasze ciało jest słabe i zmęczone, oddech płytki, krótki i przyspieszony. Wszystkie ćwiczenia relaksacyjne opierają się na prawidłowym oddychaniu i wprowadzają do organizmu dodatkowy tlen, pomagając ciału się zrelaksować. Głębokie oddychanie stymuluje przywspółczulny układ nerwowy, pomagając w obniżeniu napięcia i ciśnienia krwi.

Praktyka jogi z Luizą Zaporowską pozwoli nam nie tylko rozruszać zastane mięśnie ale również poczuć się lekko i radośnie w naszym ciele. o którym może zapominamy zajęte obowiązkami dnia codziennego pracą i rodziną. 

POKOCHAJ SIEBIE

Jeżeli liczysz na szybki rezultat i dietę cud, która pozwoli Ci w tydzień schudnąć 5-10 kilogramów, to przykro, ale my w to nie wierzymy. Według nas diety cud nie istnieją. Zauważ, że każdy kto zamiast rozwagi i systematyczności, wybiera szybki rezultat, płaci za to cenę, rozregulowaniem organizmu, efektem jojo a czasami nawet chorobami.    Tak naprawdę wszystko zależy od naszego nastawienia, do siebie i do jedzenia. Podczas pobytu zapraszamy Cię na dwie sesję z trenerem samorozwoju Aldoną Oklińska. Pierwsza pozwoli Ci odkryć twoje podświadome wzorce, które prowadzą do zajadania emocji i zmienić swoje nawyki. Druga pokaże Ci jak zaakceptować i pokochać siebie dokładnie taką jaką jesteś i z tej pozycji opiekować się sobą i swoim ciałem. Jeśli wprowadzisz w swoje życie informację zaproponowane przez nas podczas pobytu, to nie tylko zrzucisz zbędne kilogramy, ale także utrzymasz wagą idealną dla twojego ciała.

DIETA

Podczas pobytu pd poniedziałku do piątku rozpieścimy Cię pysznymi i odżywczymi posiłkami przygotowanymi na bazie lokalnych produktów. Przygotujemy też dla Ciebie zakwas buraczany oraz świeże soki. Wszystkie nasze składniki pochodzą z okolicznych gospodarstw rolnych, więc są w pełni ekologiczne. Pozwoli to twojemu ciału oczyścić się z nagromadzonych toksyn, poczuć się lekko i odzyskać formę. Właścicielka hotelu Parisel - Hania Dulna jest pasjonatka zdrowego jedzenia i bardzo chętnie opowie nam o procesie przygotowania poszczególnych posiłków. Na codziennych warsztatach dowiesz się na czym polega otyłości i co odpowiada za proces tycia. Dzięki czemu będziesz w stanie unikać tych nawyków, które prowadzą do wzrostu wagi. Hania  poda również proste i łatwe przepisy na zdrowe posiłki, które będziesz mogła gotować w domu. Jednym słowem nauczysz się jak jeść zdrowo i smacznie i obserwować jak topnieją  zbędne kilogramy. .

18/11/22

NAJBLIŻSZE WARSZTATY 

 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave