PRZEBUDZENIE

PROGRAM WARSZTATÓW

DODATKOWE ATRAKCJE

ZAJĘCIA PROGRAMOWE

POSIŁKI

Śniadania 7:00 - 10:00

Lunch - 13:00 - 14:00

Kolacja - 18:00 - 19:00

 

Wszystkie posiłki są przygotowane z świeżych warzyw i owoców,  pochodzących z okolicznych gospodarstw rolnych. Pozwoli to twojemu ciału oczyścić się z nagromadzonych toksyn, poczuć się lekko i odzyskać formę.

masaż twarzy - 200 zł

masaż ciała - 220 zł

wypożyczenie rowerów

kijki nordic walking

narty biegowe

stadnina koni

Poranny spacer/joging  

7:00 - 8:00

Warsztaty poranne 

10:00-12:00

Warsztaty wieczorne  

poniedziałek, środa 20:00 - 22:00

 

Wieczorne  sesji medytacji, pracy z oddechem i ciałem przy muzyce 

Dzięki pracy z podświadomością odkryjesz swoje największe stresory, a następnie uwolnisz nagromadzone negatywne emocje dzięki pracy z oddechem i ciałem.

ZATRZYMAJ SIĘ

Podczas pobytu w Parisel Palace postawimy na wyciszenie, na kontakt z naturą i samym sobą. Wszystkim nam potrzeba chwil zatrzymania, oderwania się od zgiełku i problemów dnia codziennego. Nasz obiekt jest do tego stworzony, bliskość przyrody, spokojna okolica i  ekskluzywne warunki, to bardzo ciekawe połączenie, gwarantujące osiągniecie wyciszenia i relaksu. Jeżeli macie ochotę zacząć medytować, to mamy do zaoferowania sesje indywidualne z trenerem samorozwoju, pod którego okiem nauczycie się skupienia na oddechu i usuwania stresu z ciała. Do waszej dyspozycji będzie również sauna i pokój mocy. Nasi kucharze przygotują lekkie posiłki, które nie będą obciążały waszych organizmów. Pozwoli Wam to nabrać nowej energii i powrócić do swojego życia z nowym nastawieniem i pomysłami.

ZAPISY I KONTAKT

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń na

adres manager@pariselpalace.pl

a następnie wpłata zadatku w wysokości 400 zł za osobę dorosłą

i 300 zł za dziecko na konto podane przy zapisie

Parisel PalaceKlimki 36 21-400 Łuków 

W przypadku chęci otrzymania faktury,

należy ten fakt zgłosić przy zapisie.

W tytule proszę wpisać "Przebudzenie"

DOBRODZIEJSTWO SAUNY

Nasze ciało nieustannie usuwa szkodliwe substancje poprzez samooczyszczenie. Jednakże nie zawsze jest w stanie usunąć, to co mu nie służy. Niestety niewydalone toksyny odkładają się w tkance tłuszczowej, a po czasie mogą wpłynąć na problemy z pracą wątroby, płuc, nerek oraz mózgu. W ostatnich latach z powodu zwiększenia ilości  tak zwanego “jedzenia śmieciowego” u wielu osób można zaobserwować zjawisko nasilonej niesprawności systemu detoksykacyjnego, prowadzące do wielu poważnych chorób. Dlatego też niezwykle istotna jest wspomaganie detoksykacji poprzez korzystanie z sauny. W trakcie pobytu w saunie dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, czego efektem jest szybszy przepływ krwi w organizmie, co przyśpiesza wydalanie szkodliwych substancji i transportowanie ich do narządów służących detoksykacji, między innymi do skóry i wydalanie ich wraz z potem. Badania naukowe udowodniły, że ludzie korzystający z sauny 10-krotnie rzadziej chorują na grypę i przeziębienia. 

JAK DOBRZE SPAĆ

Na to czy będziemy mieć zdrowy sen wpływa wiele czynników, istotne jest to gdzie śpimy ale i pod czym śpimy. W naszych pokojach na podłodze jest przyjemna w dotyku i ciepła wykładzina dywanowa. Nasi goście śpią pod wykrochmaloną pościelą a wszystkie kołdry i poduszki są wysokiej jakości. Zdrowy sen to sen w ciszy, a nasz pałacyk, to takie leśne zacisze  w sercu rezerwatu Jata. Jeśli coś zakłóca ciszę,  to są to odgłosy przyrody: śpiew ptaków z rana czy cykanie świerszczy wieczorem. Aby sen był w pełni zdrowy, powinniśmy usunąć z pomieszczenia gdzie śpimy wszelkie urządzenia elektroniczne: komputery, telefony i przedmioty kojarzące się z pracą warto także przewietrzyć pokój przed snem. 

ZDROWE I LEKKIE JEDZENIE

Podczas pobytu zapraszamy na sesje jogi. Praktyka asan to  wspaniały sposób na wyciszenie i uspokojenie. To czas, w którym odpoczywa umysł, bo jak skupiasz się na ciele i poszczególnych figurach, to uwalniasz umysł od natłoku myśli. Podstawową zasadą jogi jest oddychanie brzuchem. Jeśli jesteśmy zestresowani, to nasze ciało jest słabe i zmęczone, oddech płytki, krótki i przyspieszony. Wszystkie ćwiczenia relaksacyjne opierają się na prawidłowym oddychaniu i wprowadzają do organizmu dodatkowy tlen, pomagając ciału się zrelaksować. Głębokie oddychanie stymuluje przywspółczulny układ nerwowy, pomagając w obniżeniu napięcia i ciśnienia krwi.

Praktyka jogi z Luizą Zaporowską pozwoli nam nie tylko rozruszać zastane mięśnie ale również poczuć się lekko i radośnie w naszym ciele. o którym może zapominamy zajęte obowiązkami dnia codziennego pracą i rodziną. 

SAUNA SUCHA POKÓJ MOCY

Dodatkowo zapewniamy dostęp do sauny suchej. Ten znany od pokoleń wynalazek pomoże Wam odprężyć się jeszcze bardziej. Sauna należy do najbardziej efektywnych i przyjemnych sposobów na oczyszczanie wewnętrznych organów i skóry z toksyn i innych szkodliwych substancji. 

Sauna jest również znakomitym sposobem hartowania organizmu chłodnym, ciepłym, gorącym, suchym i wilgotnym powietrzem. Badania naukowe udowodniły, że ludzie korzystający z sauny 10-krotnie rzadziej chorują na grypę i przeziębienia, więc warto sobie takie sesje podarować. 

Po skończonej sesji w saunie, polecamy pobyt w pokój mocy, gdzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bez wychodzenia z pałacu, poczujecie się jak w lesie.

KĄPIELE LEŚNE

Nasz obiekt położony jest w bliskiej odległości od Rezerwatu Jodły  - Jata. Bliskość lasu zachęca do spacerów i wypoczynku na łonie przyrody. Relaks bądź medytacja na trawie lub w hamaku i wsłuchiwanie się w dźwięki lasu, to na pewno coś, czego nasz umysł i ciało potrzebuje i za co nam podziękuje. Obecność jodły w rezerwacie, powoduje, że jest tu bardzo duża ilość jodu, co ma dobroczynny wpływ na płuca. Terapia kąpieli leśnych została rozpropagowana w Japonii przez naukowca Shinrin-Yoku i polega na wolnych, relaksacyjnych spacerach wśród drzew i odbiorze naturalnego otoczenia wszystkimi zmysłami i pozwala na obniżenie ciśnienia, poprawę odporności,  oraz redukuję stresu. Dzięki kąpielom leśnym można być zdrowszym, spokojniejszym i szczęśliwszym.

18/11/22

NAJBLIŻSZE WARSZTATY 

 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave