POBYT Z JOGĄ W PARISEL PALACE

POBYT Z JOGĄ

INFORMACJE DODATKOWE

ZAJĘCIA PROGRAMOWE

POSIŁKI

Śniadania 7:00 - 10:00
Lunch - 13:00 - 14:00
Kolacja - 19:00 - 20:00

 

Wszystkie posiłki są przygotowane z świeżych warzyw i owoców,  pochodzących z okolicznych gospodarstw rolnych. Pozwoli to twojemu ciału oczyścić się z nagromadzonych toksyn, poczuć się lekko i odzyskać formę.

- pobyt zaczyna się od piątku od godz 17:00 w dniu przyjazdu kolacja

- śniadania, lunch i kolacja w dniach pobytu

- śniadanie w dniu wyjazdu 

- wykwaterowanie do godz 13:00 w              poniedziałek

- maty i akcesoria do jogi na  wyposażeniu obiektu 

Poranny spacer/joging  7:00 - 8:00

Sesja jogi(maty, akcesoria na wyposażeniu)codziennie 8:00 - 9:00

Warsztaty poranne 10:00-12:00

Poranne warsztaty zdrowego odżywiania Warsztaty "Pokochaj siebie - energia miłości"  

Sesje jogi codziennie - 17:00 - 18:15

Warsztaty wieczorne  poniedziałek, środa 20:00 - 22:00

 

Wieczorne  sesji medytacji, pracy z oddechem i ciałem przy muzyce 

Dzięki pracy z podświadomością odkryjesz swoje największe stresory, a następnie uwolnisz nagromadzone negatywne emocje dzięki pracy z oddechem i ciałem.

Sauna - pobyt w pokoju mocywedług grafiku

GDZIE ?

Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem 30 km od Siedlec to wyjątkowe miejsce prowadzone przez wspaniałych właścicieli Hanię i Andrzeja. Obiekt położony jest na skraju Rezerwatu Jata najdalej wysuniętego stanowiska jodły. Miejsce to ściąga miłośników natury z całej Europy, to miejsce wyjątkowe ze względu na jedną z największych w Polsce kolekcji Amonitów czyli skamieniałości z epoki dewonu i kredy. Ich obecność daje niepowtarzalny klimat sali szkoleniowej. Nasz pałac łączy bliskość przyrody, spokój i relaks z wysokim standardem noclegów. Obiekt dysponuje obszernymi pokojami dwu, trzy i czteroosobowymi oraz apartamentami. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę. 

Zapraszamy Cię na pobyt w Pałacu Parisel, który pozwoli Ci wzmocnić odporność twojego ciała, nauczyć się jak uwalniać stres z organizmu, wprowadzać się w dobry nastrój oraz jak dbać o siebie na co dzień.  Zapewniamy smaczne i zdrowe  posiłki na miejscu, zapraszamy Cię także na codzienne warsztaty. 

ZAPISY I KONTAKT

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń na

adres manager@pariselpalace.pl

a następnie wpłata zadatku w wysokości 400 zł za osobę dorosłą

i 300 zł za dziecko na konto podane przy zapisie

Parisel PalaceKlimki 36 21-400 Łuków 

W przypadku chęci otrzymania faktury,

należy ten fakt zgłosić przy zapisie.

W tytule proszę wpisać "Ferie z jogą w Parisel Palace"

Dodatkowe atrakcje

- dla chętnych osób organizujemy poranne spotkanie z KLUB 555, spacer/ jogging poranny po okolicznych lasach, ten wysiłek opłaca się a przyroda wynagrodzi wam niezapomnianymi widokami 

- Gdy tylko sypnie śniegiem a tego możemy się spodziewać, nasze tereny zamieniają się w prawdziwą "Narnię" białe drogi, zaszronione drzewa, idealne warunki na organizację kuligu w prawdziwych saniach, oraz ogniska na śniegu

- Nasz obiekt dysponuje nartami biegowymi, a nasze okolice nadają się do uprawiania tego sportu. 

- Po długim spacerze po okolicznych lasach obowiązkowa jest sauna sucha która czeka na chętnych w jednym z pałacowych pomieszczeń. 

- Dla chętnych warsztaty pieczenia chleba, koloroterapii, malowania obrazów

- Masaż ciała, twarzy lub masaż energetyczny bars to dodatkowe atrakcje które możemy dla uczestników zorganizować za dodatkową opłatą.

INWESTYCJA

1390 zł - noclegi, wyżywienie oraz joga osoby dorosłej

1190 zł - noclegi oraz wyżywienie osoby dorosłej

200 zł - dopłata do pokoju jednoosobowego

1000 zł - noclegi, wyżywienie  dziecka ( od 2 do 12 lat)

80 zł - nocleg dziecka do 2 lat

40 zł - jedna sesja jogi

30 zł - wypożyczenie nart biegowych

200 zł - masaż Balijski

200 zł - masaż Kobido (twarzy)

PROWADZĄCA

JOLANTA KALINOWSKA

 

Dyplomowany nauczyciel jogi w/g metody B.K.S. IYENGARA, dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego, trener II kl. LA, instruktor rekreacji ruchowej-nowoczesne formy gimnastyki, instruktor akrobatyki sportowej, masaż klasyczny z elementami masażu sportowego.

W jodze fascynuje ją precyzja i konsekwencja w wykonywaniu asan. Terapeutyczne i medyczne zastosowanie ćwiczeń jogi przekłada się na codzienne funkcjonowanie człowieka. Po kilkunastoletniej i systematycznej praktyce  śmiało może powiedzieć, że joga ratuje życie.

Niezwykłym jej odkryciem było to, jak poprzez ciało poznaję i zmieniam siebie, jak świadomość oddechu  daje poczucie spokoju i radości.

DLA KOGO ?

- warsztat skierowany do osób początkujących i średniozaawansowanych. Zadaniem warsztatów jest systematyczne praktykowanie jogi, medytacji i innych technik wyciszających, pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela - Jolanta Kalinowska 

- szczególnie zapraszamy całe rodziny każdy znajdzie coś dla siebie.

- szukamy ludzi otwartych na ruch i odkrywanie samego siebie, niezależnie od wieku, płci, doświadczenia

- zapraszamy fanów obcowania z przyrodą, długich spacerów, nart biegowych, kuligów, fanów morsowania

- dla chętnych możliwość skorzystania z sauny, pokoju mocy oraz masaży

KUCHNIA

Czy znajdujesz czas aby zatrzymać się  i zadać sobe pytanie: Jak ja się dzisiaj czuje. Może pod nawałem obowiązków nie zauważasz kiedy  odczuwasz zmęczenie. Może przyzwyczaiłaś się do ociężałości w ciele czy bólów głowy. Może cierpisz na alergię i leczysz ich objawy nigdy nie zastanawiając  się nad przyczynami. Objawy te, to  oznaka, że masz zanieczyszczony organizm, a bóle i zmęczenie, to wołanie twojego ciała o pomoc. Czas na zmiany, to znaczy na powrót do natury. Czas odstawić “smakołyki w kolorowych i błyszczących  opakowaniach” i zacząć korzystać z dobrodziejstw ziemi. Dlatego też przygotujemy dla was codziennie świeże soki oraz  dania z warzywami  uprawianymi w okolicznych gospodarstwach. Codziennie będziesz miała okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, prowadzonych przez właścicielkę Hotelu Hannę Dulny.  Nauczysz się podczas nich, jak szybko i sprawnie przygotować sobie zdrowe dania w domu, co jeść a czego unikać, tak aby jak najlepiej zadbać o swój organizm.

18/11/22

NAJBLIŻSZE WARSZTATY 

 

(+48) 665-415-145

Prawdopodobnie najlepszy hotel w Łukowie i okolicach. U nas wypoczniesz, dobrze zjesz, odnowisz ciało i ducha. Serdecznie zapraszamy do Parisel Palace

kontakt@pariselpalace.pl

(+48) 794 65 00

(+48) 665-415-145

21-400 Łuków, Klimki 36

Zapisz się do newslettera

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

O nas

 

Restauracja

 

Pokoje

Strona www stworzona w kreatorze WebWave